Loading...

mermer koleksiyonu

FM Madencilik olarak; geniş doğaltaş stoğumuz ile mermer satışı aynı zamanda doğaltaş projelerinizde çözüm ortağı noktasında çalışmaktayız. Ürün kalitemi, teknik ekiplerimiz ve kusursuz uygulamalarımızla, yaşam alanlarınıza değer katıyoruz. Doğadan ilham alan ve doğanın ötesine geçen yüzeyler oluşturuyoruz.

dogal tas
pladien logo

pladien koleksiyonu

Pladien, yüzlerce yıldır zemin kaplama amaçlı kullanılan bir tür bileşik malzemedir. Mermer, granit, kuartz, cam veya diğer malzemelerin kırıntıları çimento veya reçine gibi bir bağlayıcı ile karıştırılır ve sonrasında zemine dökülür ve katılaşması beklenir. Bu materyal katılaştıktan sonra yüzeyi düzgün ve parlak hale getirmek için aşama aşama taşla yapılır. Bu işlem birkaç kez tekrarlanır ve dayanıklı ve güzel bir yüzey oluşur. Pladien aynı zamanda pratik ve az bakım gerektirir. Halı veya ahşap gibi diğer zemin seçeneklerine göre, Pladien ağır ayak trafiğine dayanabilir ve kolayca aşınma göstermez. Ayrıca temiz ve bakımı kolaydır ve yoğun trafikli alanlar için popüler bir seçimdir.

pladien 2
MarbleThin Logo 22

MarbleThin Koleksiyonu

“Herkes için kolay” sloganı ile oluşturduğumuz doğaltaş mermer koleksiyonudur. İncelikleri ve hafiflikleriyle uygulama sürecinide kolaylaştıran yeni MarbleThin ürünler, daha az yapıştırıcı kullanımı gibi ekonomik uygulama artılarınıda beraberinde getiriyor. Yapılarındaki esnemelerden kaynaklı MarbleThin kırılma ve çatlama oranını en aza indiriyor.

marblethin
cimstone logo

Çimstone Koleksiyonu

Çimstone ürün yelpazesi, farklı dekorasyon önceliklerine yanıt veren 3 ürün serisinden oluşur.

  • Sadeliğin gücünü taşıyan Duru
  • Hayata hareket katan Dinamik
  • Tabiatın estetiğini hayatınıza getiren Doğal
cimstone2
belenco logo

Belenco Koleksiyonu

BELENCO İLE TARZINI YAŞA
Kuvarsın zarif ve sağlam duruşunu eşsiz tasarımlarla birleştiriyor, en güncel teknolojilerle donattığımız fabrikalarımızda yaşam alanlarınız için yüksek kaliteli yüzeylere dönüştürüyoruz.

belenco2
lamar logo

Lamar Koleksiyonu

LAMAR ile güzellik dış görünüşten daha fazlası. Şık tasarımlar ve 320cmx80cm kullanışlı boyutuyla gelmekle kalmıyor, özellikleri kapalı ve açık alanlarda tezgah olarak kullanmayı mümkün kılıyor ve aynı derecede duvar süslemeleri olarak mükemmel görünüyor.

lamar
coante logo 2 1

Coante Koleksiyonu

Coante, doğanın en sert minerallerinden olan kuvarsı dünyanın en gelişmiş Breton teknolojisiyle bir araya getirerek, yaşam alanlarınıza hem görsel hemde fonksiyonel değer katan kuvars yüzeylerdir.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Granit Koleksiyonu

Granit kristal yapılı minerallerden oluşmuş, magmatik bir kaya türüdür. Erimiş kayaçların soğuması sırasında oluşmuştur. Günümüzde kullanılan granitler genel olarak yüzeyin altında bulunmaktadır. Dünya üzerinde en yaygın yapı malzemesi olarak kullanılan bir kayadır.

Genellikle gri, beyaz, pembe ve yeşil renkli tonlarda olabilir. Çıplak gözle görüldüğünde fark edilmemesi imkânsıza yakındır. Granitler Stone Dağı, Yosemite Vadisi, Rushmore Dağı, Pikes Zirvesi, Beyaz Dağlar gibi ismi dünyaca bilinen pek çok önemli doğal oluşumların temel taşıdır.

Basliksiz 1